Powierzchnie biurowe na terenie Katowic - Stara Huta
 
Oferta
 

Centrum biurowe Stara Huta to kompleks czterech budynków biurowych zrealizowanych w wysokim standardzie - pomieszczenia biurowe o zróżnicowanym metrażu są klimatyzowane, zapewniona jest ochrona i monitoring pomieszczeń. Piękna XIX-wieczna architektura została pieczołowicie odrestaurowana. Oryginalna cegła, okragłe okna, potężne stalowe konstrukcje z sygnaturą ,,Konigshutte 1920 znakomicie współgrajâ ze stalowymi rurami kiimatyzacji, szlachetnym marmurem, czy egzotycznym drewnem. Ciekawa aranżacja wnętrz, niestandardowy wystrój, zastosowane materiały wykończeniowe najwyższej jakości stwarzają niepowtarzalny klimat tych powierzchni biurowych. Nasze pomieszczenia biurowe, w odrażeniu od wielu nowoczesnych propozycji nie są bezduszne i tworzą kameralny klimat dla biznesu.
Większość biur została zaprojektowana i wyposażona zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami Najemców. Przeszklone windy, wygodny taras, dyskretny i elegancki wystrój wnętrza sprawiają, że oferowane Najemcom biura mają duszę. Użytkownicy korzystają z wygodnych i wyposażonych pomieszczeń socjalnych, i sanitarnych. Stała opieka i dozór obiektu również ułatwiajâ użytkowanie biur. Zapewniona jest pomoc w drobnych pracach konserwatorskich i naprawczych w wynajmowanych lokalach biurowych. W budynkach rozprowadzona jest światłowodowa sieć komputerowa i sieć telefoniczna. Budynki ogrzewane są z własnej kotłowni gazowej; w okresie letnim - włączana jest klimatyzacja pomieszczeń. Wszystkie pomieszczenia biurowe są dobrze doświetlone; a firma pełny serwis administracyjny i techniczny. Do dyspozycji Najemców wewnętrzny zamknięty parking na 100 miejsc na terenie nieruchomości.


 
 

Wynajem powierzchni biurowych. Nie trać czasu i skontaktuj się z Nami już dziś!
e-mail: sekretariat@geppert.pl | 032 258 87 85 | tel.kom.: 0 512 124 484

 

 
© 2008 - 2011 Katowickie Centrum Biurowe STARA HUTA Karol Geppert | Projekt i wykonanie F.D.G. STUDIO - Tworzenie stron www