Powierzchnie biurowe na terenie Katowic - Stara Huta
 
O firmie
 

Szanowni Państwo

Katowickie Centrum Biurowe STARA HUTA to prywatna firma z polskim kapitałem założona w 1992 roku. Właścicielem firmy jest Karol Geppert - miłośnik kultury Śląska, ceniący i szanujący śląskie tradycje, kulturę i architekturę związaną z tym przemysłowym regionem. Firma zajmuje się restaurowaniem i przystosowywaniem poprzemysłowych obiektów na nowoczesne powierzchnie biurowe zapewniające komfort pracy nawet najbardziej wymagającym klientom. Nowoczesne powierzchnie biurowe przeznaczone są na wynajem dla podmiotów gospodarczych.
Nazwa firmy nawizuje do poprzedniej funkcji kompleksu budynków. STARA HUTA jednak jest obiektem w pełni nowoczesnym, a budynki zachwycają wspaniałym połączenia starej ceglanej architektury charakterystycznej dla Wełnowca z nowoczesnym wykończeniem szkłem i stalą. Wnętrza, zachowują klimat budynków przemysłowych, poprzez nowoczesną aranżację i zastosowane materiały wykończeniowe, zapewniają pełny komfort pracy w unikalnych i klimatycznych pomieszczeniach. Wnętrza biur spełniają wymagania użytkowników - są zaprojektowane w zgodzie z zasadami ergonomii. Najemcy korzystają z dobrze urządzonych i wyposażonych pomieszczeń socjalnych, eleganckich sanitariatów. Do dyspozycji użytkowników pozostaje również parking wewnętrzny na ogrodzonej i strzeżonej posesji.
Firma obsługuje kompleks czterech pięknych budynków położonych w Katowicach w dzielnicy Wełnowiec, w odległości 2 minut od katowickiego Spodka. Usytuowanie Centrum pozwala na sprawne poruszanie się po panoramie miasta i bezkolizyjny wyjazd w kierunku miast ościennych.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wynajęciem biura w wysokim standardzie położonym w dogodnej lokalizacji - zapraszamy do współpracy.

 
 
 

Wynajem powierzchni biurowych. Nie trać czasu i skontaktuj się z Nami już dziś!
e-mail: sekretariat@geppert.pl | 032 258 87 85 | tel.kom.: 0 512 124 484

 

 
© 2008 - 2011 Katowickie Centrum Biurowe STARA HUTA Karol Geppert | Projekt i wykonanie F.D.G. STUDIO - Tworzenie stron www