O Nas

Stara Huta

To biura na wynajem w Katowicach

Katowickie Centrum Biurowe Stara Huta

Kompleks biur Stara Huta powstał w 1992 roku z inicjatywy Karola Gepperta – Ślązaka, miłośnika tutejszych tradycji, historii i architektury.

Z zamiłowaniem zajmujemy się restauracją zabytków śląskiej kultury. Nie pozwalamy im popaść w zapomnienie, a przy tym pomagamy im odnaleźć się w XXI wieku. Unikalny klimat wnętrz, które zaprojektowano zgodnie z najnowszymi standardami ergonomii, wewnętrzny parking na zamkniętej posesji, wygoda przemieszczania się zarówno do centrum, jak i poza miasto – o tym wszystkim możemy napisać.

Ale to, czego nie da się ubrać w słowa, to dusza Starej Huty. Umów się na spotkanie z nami i poznaj ją osobiście.

Wizja

Sama Stara Huta przy Korfantego to budynki, w których drzemią prawie dwa wieki tradycji i historii. Zastaliśmy je zniszczone i nie mogliśmy przejść obok nich obojętnie. 

Pasja

Tak właśnie, z serca i pasji, narodziła Stara Huta – kompleks czterech wyjątkowych budynków, które łączą tradycję z nowoczesnością. Odrestaurowane, odnowione z pieczołowitością i szacunkiem, a przy tym nowoczesne i wygodne budynki są dziś chwilą oddechu wśród rosnących w wielkich miastach szklanych wież i stożków.

Lat na rynku

metrów powierzchni

lokale biurowe

budynki w kompleksie

Opinie naszych klientów

„Zdecydowanie mogę zarekomendować wynajem biura w Stara Huta. Łatwy dojazd z każdej dzielnicy Katowic i nigdy nie brakuje miejsc parkingowych.”

„Polecam dla klientów szukających miejsca do organizacji spotkań biznesowych.”

„Świetny klimat i nowoczesny wystrój wnętrz napawa optymizmem do pracy… Chyba właśnie dlatego zawsze miło mi się wraca do tego wyjątkowego miejsca.”

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami! Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń!

 

512 124 484

Stara Huta

Al. Korfantego 141 A
40-154 Katowice