Budynki

Na kompleks biurowców starej huty składają się cztery niezależne budynki, które zostały poddane gruntownej rewitalizacji. 

4 niezależne obiekty stanowiące cały kompleks

ponad 3500 m2 powierzchni użytkowej lokali biurowych

wyjątkowa i nowoczesna architektura wnętrz

4 Obiekty

W którym będzie Twoje nowe biuro?

Budynek biurowy Stara Huta 1

Najstarsze dziecko rodziny Starej Huty – ten dwukondygnacyjny budynek został oddany do użytku w 2006 roku. Położony jest tuż przy alei Korfantego.

Wnętrze oferuje 2 reprezentacyjne hole, 2 sale konferencyjne, 2 w pełni wyposażone aneksy kuchenne, 4 toalety. Biura mają tu powierzchnię od 10 do 50 m2.

Budynek biurowy Stara Huta 2

Podobnie jak Budynek 1, numer 2 również usytuowany jest od strony ulicy. Jest nieco młodszy, oddaliśmy go bowiem w 2007 roku, i wyższy – ma 3 kondygnacje. W jego wnętrzu znajdują się 2 sale konferencyjne, 3 w pełni wyposażone aneksy kuchenne, 5 toalet i klimatyzowane i wentylowane biura.

Budynek biurowy Stara Huta 3

Numer 3 był dzieckiem problematycznym. Nie udało się uratować jego fasady, odbudowaliśmy ją więc od podstaw, aby w niczym nie odbiegał od rodzeństwa – tak na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Jego stylowe połączenie nowoczesności i klasyki to nie wszystko, Budynek 3 oferuje bowiem również klimatyczny taras na najwyższej kondygnacji. Dzięki lokalizacji nieco oddalonej od samej ulicy, jest on spokojny i odprężający.

Budynek biurowy Stara Huta 4

Stara Huta Budynek 4

Najmłodszy, oddany w 2013 roku budynek to aż 640 m2 powierzchni biurowych na trzech kondygnacjach, z aneksami kuchennymi na każdym piętrze, klimatyzacją i windą.

blank
blank
blank
blank

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami! Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń!

 

512 124 484

Stara Huta

Al. Korfantego 141 A
40-154 Katowice